تعهدات فروشنده

آرلند محلی برای همکاری در فروش کالاهای دیجیتال در اصفهان

تمامی محصولات قرار گرفته شده در وب سایت ارلند توسط خود مجموعه به فروش می رسد البته ممکن است بعضی از همکاران محصولات خود را در این فروشگاه اینترنتی به فروش برسانند در این صورت به کاربر اطلاع داده می شود البته طبیعیست که اعتبار فروشندگان در وب سایت آرلند قبلا توسط همکاران ما تایید شده است
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده آرلند و فروشندگان است
– هر محصولی که از وب سایت آرلند خریداری شده و ارسال می شود دارای فاکتور است

– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک  کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۲۱ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱ روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در اصفهان و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
– ۱ روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری است
– منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و  آرلند مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
– در صورتی‌که آرلند  تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای همکاران محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.
– نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه آرلند  است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
– به کالاهای همکاران تخفیف  تعلق نمی‌گیرد و با تخفیف لحاظ شده عرضه می شود

آرلند ، تجربه یک خرید لذتمند

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات آرلند استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آرلند ایمیل می‏‌زنید یا از طریق فرم های تماس با ما اقدام می کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آرلند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد آرلند برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آرلند را در پروفایل خود لغو کنند

این صفحه رو ببند !
مقایسه محصولات

تبلت های Lenovo در دو مدل 3G و 4G با قیمتی مناسب موجود است جهت اطلاع بیشتر با شماره 031-32339999 تماس بگیرید رد کردن